HISTORIA FIRMY

Firma AG Trans powstała w 2009r. Przez pierwsze 4 lata główna siedziba firmy mieściła się w Londynie w Wielkiej Brytanii. W 2012r nasza siedziba przeniosła się do Polski, a dokładniej do Sędziszowa Małopolskiego na Podkarpaciu.

Początkowo zajmowaliśmy się transportem drobnicowym na terenie Unii Europejskiej do którego wykorzystywaliśmy pojazdy marki Volkswagen. W miarę upływu czasu poszerzyliśmy zakres swoich usług i w 2015r nastąpił przełom w rozwoju naszej firmy.

Wkroczyliśmy w sektor transportu ciężkiego całopojazdowego. Podpisaliśmy kluczowe długoterminowe umowy na transport z segmentu Automotive, AGD i RTV na terenie Unii Europejskiej. Obecnie podstawowymi środkami transportu w naszej firmie są ciągniki siodłowe marki Volvo i naczepy polskiego producenta Wielton. Posiadamy również ciągniki Daf, Renault i naczepy Schmitz, Kogel, Kassbohrer.

Z perspektywy czasu możemy powiedzieć, że rozpoczęcie działalności transportowej
na terenie Wielkiej Brytanii było kluczowe dla rozwoju naszej firmy, gdyż pozyskaliśmy bazowych klientów i zdobyliśmy doświadczenie w transporcie międzynarodowym.
Od tamtej pory nieustannie poszerzamy zasoby naszej floty.

 

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy transportowo-spedycyjnej, która zna się na transporcie skorzystaj z naszych usług. Od początku istnienia firmy stawiamy na dobre relacje i poszanowanie we współpracy z naszymi zleceniodawcami.

Gwarantujemy szybką, bezpieczną i atrakcyjna cenowo realizację zlecenia związanego z transportem zarówno krajowym jak i międzynarodowym.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu w realizacji przewozów na trasach międzynarodowych jesteśmy w stanie podołać każdemu zleceniu.

Nic nie cieszy nas bardziej niż profesjonalnie wykonywane usługi transportowe.
Działamy na rynku właśnie po to, aby zapewnić ich dostępność każdego dnia pracując na wiarygodną opinię i zaufanie klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.